Paketimi i Samsung Galaxy S10 njoftohet zyrtarisht për 20 Shkurt

pa shpalosur Samsung

Kompania njoftoi në befasi për të gjithë të pranishmit datën e lançimit të anijes së re të kompanisë gjatë CES në Las Vegas. Në këtë rast, firma koreano-jugore largohet nga Kongresi Botëror Mobile dhe do të paraqesë terminalin më 20 shkurt në orën 11.00:19.00 (në XNUMX:XNUMX pasdite GMT) në Auditorin Bill Graham në San Francisko.

Trueshtë e vërtetë që vitin e kaluar ai ishte i pranishëm në ngjarjen e Barcelonës por vitin e kaluar ai gjithashtu "e kaloi atë" kështu që ne imagjinojmë se do të jetë mënyra në të cilën ai do të paraqesë pajisjet e tij çdo vit, një po, një jo në Barcelona. . Për momentin ato që kemi janë rrjedhjet e shumta të terminalit dhe konfirmimi zyrtar i datës dhe vendit të prezantimit.

Samsung Galaxy S10

Kjo është mënyra se si Samsung njoftoi të Paketuara 2019

Pra, ne tashmë kemi konfirmimin zyrtar nga kompania. Sa i përket pritjeve për të parë atë që ata na paraqesin, ka zëra të shumtë në lidhje me këtë, por flitet për tre modele të reja që do të ishin: Samsung Galaxy S10, Samsung Galaxy S10 E dhe Samsung Galaxy S10 Plus. Nga të gjitha këto modele të reja të supozuara, ne nxjerrim në pah ndryshimin e panelit të përparmë me kamerën në krah, sensorin e gjurmës së gishtit nën ekran dhe njohjen e përmirësuar të fytyrës.

Do të jetë e nevojshme t'i kushtojmë vëmendje prezantimit dhe të shohim nëse të gjitha këto rrjedhje dhe thashetheme janë përmbushur me të vërtetë, ajo që është e dukshme është se rivali nº1 i iPhone është përgatitur tashmë që do të prezantohet dhe lansohet në këtë vit të ri 2019.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.