Samsung do të prezantojë nesër smartphone-in e parë të familjes Galaxy On

Samsung

Me dështimin e Galaxy Note 7 ende shumë të fundit, Samsung përpiqet të shikojë në të ardhmen, e cila padyshim do të shënohet nga Galaxy S8 që do të shohim në MWC, dhe prej të cilave nesër do të vendos gurin e parë me prezantimin zyrtar të një pajisje të re mobile.

Kjo do t'i përkasë Galaxy On familja Ne dimë shumë pak për të për momentin, megjithëse kompania koreano-jugore na ka dhënë një të dhënë përmes Twitter me dy video që mund t'i shihni në këtë artikull.

Smartphone i ri do të shfaqë një përfundim alumini dhe një procesor me tetë bërthama. Deri më tani ne mund ta dimë që shumë detaje të këtij terminali të ri nuk kanë dalë, se po, ai mund të kufizohet vetëm në Indi, pasi Samsung India ka qenë përgjegjës për njoftimin e nisjes dhe për të na dhënë disa të dhëna për këtë Galaxy të ri .

Nesër, 20 tetor, duhet të jemi shumë të vëmendshëm për të ditur se çfarë Samsung ka përgatitur për ne dhe të shohim nëse na befason me një terminal të nivelit të lartë që mund të jetë në gjendje të zëvendësojë Galaxy Note 7, megjithëse kam shumë frikë se më në fund shihni një terminal të mirë të orientuar drejt tregut që po shfaqet, të cilët po përhapen gjithnjë e më shumë në gjysmën e botës.

Çfarë mendoni se mund të presim nga pajisja e re mobile që Samsung do të prezantojë zyrtarisht nesër?. Na tregoni mendimin tuaj në hapësirën e rezervuar për komentet e këtij postimi ose përmes njërit prej rrjeteve sociale në të cilin jemi të pranishëm, dhe në të cilën do t'ju japim informacionin më të fundit në lidhje me këtë smartphone të ri me vulën Samsung.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

bool (e vërtetë)