Këto janë disa nga ofertat më të mira të Aliexpress për Ditën e Beqarëve

Dita e Vetme

Më 11 nëntor, e ashtuquajtura Dita e Vetme, nga të cilat ju kemi thënë shumë informacion në këtë artikull. Shumë dyqane kineze në internet kanë përfituar prej kohësh nga kjo ditë për të ofruar një numër të madh të ofertave dhe zbritjeve në shumë prej produkteve që shesin.

Aliexpress është një nga ato dyqanet që nuk mund ta humbin këtë takim Dhe si GearBest dhe shumë të tjerë, ju nuk do të humbni takimin me një numër të madh ofertash interesante që do të përpiqemi t'ju tregojmë në këtë artikull, të cilat natyrisht do të përpiqemi t'i azhurnojmë ndërsa kalojnë ditët.

Dyqani i njohur kinez ka krijuar një faqe të veçantë për të gjitha ofertat që ka përgatitur për këtë ditë, shumë e ngjashme me Black Friday ose Boxing Day, ku ne mund të fitojmë kupona për t'i përdorur në blerjet që bëjmë dhe ku mund të shohim edhe artikujt me zbritje dhe me çmime speciale.

Këtu ju tregojmë një sulmues i vogël që Aliexpress na ka treguar për ofertat që do të kemi në 11 nëntor;

Padyshim, dhe siç ndodhi në rastin e GearBest, kjo Ditë e Beqarëve është e ngarkuar me oferta dhe zbritje, të cilat me siguri të gjithë i shfrytëzojmë, edhe pse për këtë do të duhet të ngutemi dhe kjo është se shumica e ofertave të mira janë të kufizuara.

Çfarë do të blini këtë 11 nëntor në Ditën e Beqarëve në Aliexpress?.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.