Sonos Arc merr shumë kanale LPCM dhe marrëveshje të reja të së Premtes së Zezë

Arc është bërë shpejt një adhurues i preferuar i tingullit premium për TV, filma, muzikë, lojëra dhe më shumë. Me një azhurnim të ri të softuerit, Arc tani mbështet LPCM me shumë kanale, duke sjellë përvoja të reja të tingullit rrethues për lojëra, disqe Blu-ray etj. Për të marrë mbështetje për shumë kanale LPCM në Arc, klientët duhet të azhurnohen me programin më të fundit Sonos të lëshuar dje në dyqanet e aplikacioneve, i disponueshëm në të gjitha konfigurimet ekzistuese dhe të ardhshme të Arc.

Programi Sonos Upgrade është një program i ri besnikërie që shpërblen klientët e vjetër të Sonos me mundësinë për të azhurnuar ose azhurnuar sistemin e tyre Sonos në shtëpi. Klientët të cilët aktualisht shijojnë disa nga produktet tona të mësipërme Tani ata mund të shtojnë altoparlantët më të fundit Sonos në konfigurimin e tyre deri në 30% zbritje. duke përfshirë Harkun për teatër shtëpie gjithëpërfshirës ose Lëvizni për brenda dhe jashtë.
Një program i krijuar për ata që kanë shijuar dhe vazhdojnë të shijojnë tingullin e shkëlqyeshëm të Sonos në shtëpitë e tyre. Produktet e pranueshme për një zbritje të azhurnimit përfshijnë:
 • 15% zbritje për çdo produkt Sonos nëse keni: Lidhni: Amp (Gen 2), Connect (Gen 2), Play: 1, Play: 3, Play: 5 (Gen 2), Playbar dhe Playbase. Një zbritje për produktin e kualifikuar.
 • 30% zbritje për çdo produkt Sonos nëse keni: Lidhni: Amp (Gen 1), Connect (Gen 1) dhe Luaj: 5 (Gen 1). Një zbritje për produktin e kualifikuar.
 • 30% zbritje në Boost: nëse e keni Urën. Një zbritje për produktin e kualifikuar.

Sonos merret për Black Friday

Këtë vit, Sonos po ofron zbritje të thella në të gjithë familjen e saj të produkteve. Tjetra, ne detajojmë ofertat më të mira për këto data (26-30 nëntor):
 • 100 euro zbritje en Sonos Rreze (tani 349 euro) dhe Sonos Nën (tani 699 euro) për të shndërruar dhomën tuaj të ndenjes në teatrin tuaj të ri të preferuar në shtëpi.
 • 100 euro zbritje en Sonos Leviz (tani 299 euro), altoparlanti ynë më i qëndrueshëm i lëvizshëm për të shijuar tingullin brenda dhe jashtë shtëpisë.
 • 50 euro zbritje en Sonos Një (tani 179 euro) dhe Sonos Një SL (tani 149 euro) për ta çuar përvojën e zërit në shtëpi në nivelin tjetër.

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

bool (e vërtetë)