Jabra vë baste në Evolve2 75 për një mjedis hibrid

Telekomunikacioni apo opsioni i punës në të njëjtin vend ku jetojmë na ka bërë që t'i japim edhe më shumë rëndësi kufjeve, diçka në të cilën është fokusuar Jabra. Në këtë mënyrë, ata kanë vendosur të mos e humbin mundësinë që ofron ky ndryshim drejtimi në gamën teknologjike të kufjeve me shirit për të ofruar një produkt të deritanishëm unik.

Jabra Evolve2 75 e re janë kufje hibride të krijuara për të përmirësuar produktivitetin, cilësinë e audios dhe kënaqësinë e muzikës në të njëjtën kohë. Le t'i hedhim një sy këtyre Jabra Evolve2 75 të reja dhe pse ato janë kaq të veçanta.

Këto kufje kanë një dizajn jastëk me dy veshë të bërë prej lëkure sintetike, i cili përmirëson njësitë aktuale dhe zvogëlon presionin mbi veshët për më shumë rehati. Si gjithmonë, Jabra ruan cilësinë e materialeve të saj të ndërtimit, si dhe lehtësinë dhe forcën e modelit të mëparshëm.

Këto janë disa nga karakteristikat dhe specifikimet kryesore i Evolve2 75 të ri me të cilin Jabra synon të pushtojë tregun e kufjeve për punë dhe lojë:

 • 26% më shumë anulim zhurme se Evolve 75 falë Jabra Advanced ANC të rregullueshme, një chipset të dedikuar dhe teknologjinë e re Jabra Dual Foam
 • Mikrofona Premium Open Office me një krah mikrofoni të fshehur 33% më të shkurtër se Evolve 75
 • Teknologji me 8 mikrofona të integruar
 • Deri në 36 orë muzikë dhe 25 orë bisedë
 • Personalizim me Jabra Sound + dhe Jabra Direct
 • Muzikë e fuqishme me altoparlantë 40 mm dhe kodekë AAC

Me pak fjalë, bëhej fjalë për përmirësimin e kufjeve me shirit të kokës që ata kishin tashmë në katalogun e produkteve të tyre dhe duket se e bënë. Këto Jabra Evolve2 75 të reja do të jenëE disponueshme nga 15 tetori në faqen e internetit të Jabra dhe në dyqane për 329 euro ose 349 dollarë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

bool (e vërtetë)