Kufjet e vërteta wireless të Cellularline quhen Attitude

Në treg mund të gjejmë një numër të madh të kufjeve pa tel që na lejon shijoni pa tel muzikën tonë të preferuar. Por brenda kufjeve pa tela, ne duhet të bëjmë dallimin midis wireless-it të vërtetë dhe kufjeve që janë të lidhur me një kabllo ku ndodhet kontrolli i volumit së bashku me baterinë.

Në tregun e vërtetë të telit mund të gjejmë Dash Bragi (një nga të parët që doli në treg), AirPods, Samsung IconX ... Të gjithë ata tejkalojnë 150 euro të gjata, duke qenë modeli Apple më i lirë, mjaft i çuditshëm. Për të mbuluar intervalin e hyrjes, Cellularline sapo ka prezantuar Qëndrimin.

Cellularline është një prodhues i aksesorëve për telefonat inteligjentë dhe tabletët përveç që ofron një numër të madh të kufjeve pa tela, kështu që nuk është për t'u habitur që herët a vonë lëshoi ​​në treg një kufje pa tel të vërtetë: Qëndrimi. Kufje Attidude kanë qenë të dizajnuara për të përmbushur pritjet dhe nevojat e sportdashësve Falë madhësisë së tij të vogël dhe certifikimit IPX5, i cili ofron rezistencë ndaj ujit dhe djersës.

Përveç kësaj, mbështesin karikimin e shpejtë, kështu që ne mund të marrim një tarifë prej 25% në vetëm 15 minuta, e cila do të na lejojë të vazhdojmë të bëjmë sportin tonë të preferuar ndërsa shijojmë muzikën tonë të preferuar. Qëndrimi ruhet në një kuti që është gjithashtu përgjegjëse për ngarkimin e tyre sa herë që i fusim në të, në këtë mënyrë do t'i kemi gjithmonë në autonomi të plotë.

Këto kufje të vërteta wireless janë të dizajnuara që të përshtaten në mënyrë të përsosur në veshët tanë në mënyrë që kur të shkojmë për një vrapim ose të shkojmë në palestër, të mos shpenzojmë më shumë kohë duke i marrë ato nga dyshemeja sesa të përqendrohemi në rutinat tona. Qëndrimi Cellularline janë në dispozicion për 79,95 euro, më pak se gjysma e çmimit me të cilin mund të gjejmë Apple AirPods.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.