Manolo Lama arratiset drejtpërdrejt, ne do të kemi Kupën e Botës FIFA 2018

FIFA, pavarësisht nga ajo që lojtarët e shkollave të reja mund të besojnë, është një lojë që kishte arsyen e saj të vërtetë në Kupën e Botës. Sidoqoftë, nevoja për azhurnimin e shablloneve si dhe dashuria e përdoruesve për klubet e tyre kanë bërë edicionin vjetor të tij si dhe Ekipi FIFA Ultimate.

Realiteti është se askush nga ne nuk dyshoi në fillimin e edicionit të FIFA World Cup 2018 Rusi nga Electronic Arts, megjithatë, Ajo që nuk e dinim është se Manolo Lama, prezantuesi dhe komentatori i popullarizuar i botimeve për gati njëzet vjet, do të arratisej kështu që në fillim.

Në intervistë mund të shohim se si Manu Carreño fillon të shkarkojë përfaqësuesin e Electronic Arts në Spanjë pasi ka bërë intervistën klasike të reklamave në lidhje me lajmet, është momenti kur Manu arratiset pyetja nëse do të ketë një Botim FIFA, dhe ndërsa nuk i duhet Manolo Lama një moment për të komentuar se në dhjetor ai do të fillojë regjistrimin e komenteve për lëshimin e tyre pasues gjatë muajit shkurt, përfaqësuesi i EA hedh fjalë për fjalë duart e tij në kokë (duke harruar se ai ishte vërtet në radio por ka kamera) dhe përpiqet ta kalojë çështjen sa më mirë që të mundet.

Nuk është me të vërtetë kaq dramatike, të gjithë e dimë mirë se EA padyshim që do të nisë edicionin e Kupës së Botës 2018 FIFA Rusi, por ne imagjinojmë se gjëja e fundit që EA dëshiron është që ajo të fillojë të flasë për atë lojë dhe të ndikojë në shitjet e FIFA 18 , gjë për të cilën vërtet dyshojmë. Padyshim, Lajmi është konfirmuar plotësisht, faleminderit shumë Manolo Lama për informacionin e tijSidoqoftë, ju rekomandojmë që të ndryshoni katalogun e komenteve FIFA 18.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.