Amazon Music Unlimited na ofron dy muaj falas të tarifës së familjes

Jo vetëm Spotify dhe Apple Music, përkatësisht me 60 dhe 30 milion pajtimtarë, jeton njeriu, por ne mund të gjejmë oferta të tjera po aq të vlefshme në treg. Duke marrë parasysh që të gjitha shërbimet muzikore streaming na ofrojnë praktikisht të njëjtin katalog, me disa përjashtime, nëse mund të përfitojmë nga ndonjë ofertë nga më të ndryshmet që na ofrojnë këtë lloj shërbimi, më mirë sesa më mirë.

Amazon nuk është vetëm një gjigant i shitjeve në internet, por gjithashtu ka një shërbim video streaming, i disponueshëm falas për të gjithë përdoruesit Prime, por gjithashtu ka një shërbim muzikor streaming, katalogu i të cilit është rreth 50 milion këngë. Për të festuar Krishtlindjen, Amazon na ofron dy muaj të planit familjar plotësisht falas.

Nga mesnata e 0 dhjetorit, domethënë, nga tani deri më 22 dhjetor të ardhshëm në 24:23 pasdite., Amazon na jep dy muaj të planit familjar, por si zakonisht në këtë lloj ofertash, pajtimet janë të kufizuara në 4.000 të parat, kështu që është më se e rekomanduar që nëse keni planifikuar të përfitoni nga një ofertë e këtij lloji, tashmë po e merrni. Nëse dëshironi të përfitoni nga kjo ofertë, duhet ta bëni përmes lidhjes vijuese.

Ofertë e Pafund Krishtlindjesh për Amazon Music - 2 muaj falas me tarifën e Familjes

Pasi të kenë kaluar dy muaj, për sa kohë që nuk do të çabonoheni më parë, Amazon do të fillojë të tarifojë 14,90 euro çdo muaj. Nëse duam të kursejmë dy pagesa mujore, mund të punësojmë një vit të tërë, dhe të kursejmë dy muaj, për sa kohë që ne jemi përdorues Prime.

Çfarë na ofron norma e familjes Amazon Music Unlimited?

 • Akses në më shumë se 50 milion këngë.
 • 6 llogari individuale, ku mund të krijojmë listat tona të personalizuara të muzikës për secilin nga anëtarët e familjes.
 • Secila nga 6 llogaritë merr rekomandime të personalizuara në përputhje me shijet e tyre muzikore, shije që shërbimi i zbulon ndërsa dëgjojmë muzikën tonë të preferuar.
 • Aksesi në një numër të madh të listave dhe radio stacioneve të zgjedhura nga ekspertët.
 • Muzikë e disponueshme pa lidhje interneti.
 • Pajisjet e përputhshme: iPhone, iPad, iPod touch, pajisje dhe tableta Android, PC, Mac, shfletues, tableta Fire, altoparlantë Sonos dhe Denon HEOS.

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.