Ndiqni lançimin e iPhone 14 drejtpërdrejt me ne

Me këtë rast mund të vazhdoni me ne live dhe në shoqërinë e kolegët tanë nga News iPhone lansimi i iPhone 14 të ri. Do të shijoni komentet e të gjithë ekipit të kanalit YouTube të AllApple dhe më vonë ju gjithashtu mund të vazhdoni të na bashkoheni në podcast-in javor.

Ne inovojmë duke bashkëpunuar me partnerët tanë për t'ju sjellë teknologjinë më të fundit. Nëse nuk doni të humbisni asgjë, qëndroni të lidhur me kanalin Telegram të iPhone News. Mos harroni, ne do të jemi të zakonshmit, por jo aty ku gjithmonë, ne kemi kaluar përkohësisht në kanalin YouTube të Actualidad Gadget.

Ku mund ta ndiqni ngjarjen e prezantimit të iPhone 14? E thjeshtë, në kanalin tonë Actualidad Gadget në YouTube, kapiten me këtë rast nga shoku i skuadrës Luis Padilla. Ju mund të pyesni veten përse shkaktohet ky ndryshim dhe pse nuk e bëjmë prezantimin në kanalin YouTube të TodoApple, ekipit të Actualidad iPhone, Actualidad Gadget dhe Soy de Mac, siç kemi bërë gjithmonë.

Të premten e kaluar, më 2 shtator, kanali ynë i TodoApple në YouTube u denoncua për videon “Si të instaloni iOS 16 Beta lehtësisht nga iPhone juaj”. nje video si shume te tjera ne te cilen tregojme sesi instalohet versioni beta i iOS 16. Kjo ankese nga mediat konkurente çoi ne fshirjen e videos, me dhjetra mijera shikime dhe bllokimin e kanalit per nje jave, gje qe e pengon që t'ju sjellim të gjitha informacionet për iPhone 14 dhe iOS 16 në kohë reale. Megjithatë, ata nuk do të mund të na mposhtin ose angazhimin që kemi për t'ju dhënë informacionin më të mirë, kështu që këtë herë ne do ta bëjmë atë përmes teknologjisë sonë kanal në përgjithësi, News Gadget.

Ngjarja do të zhvillohet nesër, më 7 shtator, në varësi të vendndodhjes tuaj gjeografike. Kontrolloni në listën e mëposhtme nëse vendi juaj është atje dhe kontrolloni kur do të fillojë ngjarja speciale e Apple ku do të shohim iPhone 14 të ri:

 • Cupertino: 10: 00h
 • Bregu Lindor i SHBA: 13: 00h.
 • UK: 18: 00h
 • India: 22: 30h
 • Australi: ditën tjetër në orën 1:00 (AWST/AWDT), 2.30:3 pasdite (ACST/ACDT), 00:XNUMX pasdite (AEST/AEDT)
 • NZ: të nesërmen në orën 5:00 (NZST/NZDT)
 • Spanja (Gadishulli): 19: 00h
 • Spanja (Ishujt Kanarie): 18: 00h
 • Kostarikë: 11: 00h
 • Panama: 12: 00h
 • Meksikë: 12: 00h
 • Kolumbi: 12: 00h
 • Ekuador: 12: 00h
 • Venezuela: 13: 00h
 • Kili: 14: 00h
 • Uruguay: 14: 00h
 • Argjentinë: 14: 00h

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

<--seedtag -->