[Shkarkoni APK] Spotify kthehet në shiritin e poshtëm të navigimit në Android

Spotify

Projektimi i materialit është gjuha e dizajnit e imponuar nga Google që nga Android 5.0 Lollipop. Kjo gjuhë që përdor një panel anësor të navigimit, animacione të përshtatshme dhe një buton FAB (në disa aplikacione), ka shërbyer për të formuar një lloj tjetër ndërveprimi me një OS për pajisjet mobile që del gjithnjë e më triumfues me çdo azhurnim të ri.

Spotify ishte një nga ato aplikacione Android që mbrojti panelin anësor të navigimit për të lundruar në secilën nga hapësirat më interesante të tij për të hyrë në listat e dëgjimit, radio ose eksplorimin. Tani është, nga beta, kur shiriti i poshtëm i navigimit për të zëvendësuar atë panel që duket se është i vjetëruar, megjithëse jo aq shumë.

Shiriti i poshtëm i navigimit lejon, nga pesë skeda, hyrja në pjesët më të rëndësishme të një prej shërbimeve më të njohura të transmetimit të muzikës në atë moment (40 miliona abonentë) Kjo është arsyeja pse bëhet fjalë për të zëvendësuar panelin anësor të navigimit të dikurshëm dhe që ka mbetur për një kohë në aplikacionin Android.

Nga shiriti i navigimit mund të përdorni Home, Explore, Search, Radio dhe Biblioteka juaj. Ky shirit i ri e zhvendos shiritin e riprodhimit pak më lart dhe na çon në ndjesi të tjera të ndryshme duke pasur të gjithë Spotify-in më të rëndësishëm nga i njëjti ekran pa pasur nevojë të kryeni gjeste.

E vetmja gjë që kjo shirit i ri është në dispozicion në programin beta të Spotify për Android. Ata prej jush që nuk marrin pjesë, ju mund të zgjidhni shkarkoni APK që kemi më poshtë në mënyrë që të mund të provoni një nga risitë më të habitshme të këtij shërbimi transmetues deri më tani këtë vit.

Të jesh në beta mund të jetë subjekt i ndryshimeve të minutës së fundit, megjithëse gjithçka duket se ai lokal do të qëndrojë me ne për një kohë.

Shkarkoni APK-në e versionit Spotify Beta


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

bool (e vërtetë)