Shkarkoni Allo tani, aplikacioni i ri i mesazheve Google me ndihmë virtuale dhe shumë më tepër

Allo tashmë është këtu, në ditën e fundit të verës më në fund Google ka nisur aplikacionin në Dyqanin Google Play pas disa javësh pritje dhe kanë një dyshe i cili ka ardhur me qëllimin për të qenë aplikacioni i thjeshtë për thirrje me video pa shumë zhurmë. Allo gjithashtu vjen me ato ambiente, por do të ketë tiparin yll të Mountain View për disa vitet e ardhshme: Google Assistant.

Aplikacioni i ri i bisedës eshte zyrtare dhe ka filluar të shpërndahet nga Dyqani Google Play për shkarkim. Nëse akoma nuk e shihni të disponueshëm, mund të shkoni më poshtë për të shkarkuar APK. Google ka lansuar një video promovuese ku tregon virtytet dhe përfitimet e Allo dhe faqen e vet në internet ku komenton të gjitha karakteristikat e tij me pamje shumë interesante.

Allo është një aplikacion që lidheni direkt me numrin tuaj të telefonit Dhe është krijuar vetëm për smartphone, të paktën tani për tani. Të gjithë kontaktet që përdorin Allo do të shfaqen automatikisht dhe ata që nuk mund të mund të ftohen për të shkarkuar aplikacionin. Këtu me siguri do të duhet të filloni të inkurajoni kontaktet dhe miqtë tuaj për të mësuar në lidhje me virtytet e Allo në mënyrë që të jeni në kontakt çdo ditë.

Allo

Allo ka funksionalitet të shkëlqyeshëm dhe është boshti qendror i aplikimit: Asistenti i Google Ky gjithashtu do të jetë boshti qendror i Android dhe Google për të ardhmen, kështu që me Allo tashmë mund të kuptojmë se çfarë do të na sjellin vitet në vijim nga Google. Ajo që do të bëjë magjistari është të sigurojë informacion të dobishëm dhe të lidhë informacionin kontekstual me përgjigje krejtësisht të natyrshme sikur të ishim duke biseduar me një person. Nëse pyesni për motin nesër, mund të dilni me parashikimin e motit për tërë fundjavën.

Mos vono dhe provo një nga aplikacionet cila është e ardhmja.

Shkarkoni APK-në e Google Allo

Google Allo
Google Allo
zhvilluesi: Google LLC
Çmimi: Free

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

bool (e vërtetë)