Xiaomi Vacuum 2 për 348 € dhe oferta të tjera të ditës së beqarëve në TomTop

Xiaomi është një kompani standarde në një nivel teknologjik në shumë zona, dhe ajo e pastrimit të shtëpisë nuk mund të jetë më pak. Ajo tashmë ka lansuar dy versione të fshesës së saj inteligjente robot, por nuk e kemi parë kurrë më parë me një çmim kaq tërheqës. Ne ju sjellim nga dora e TomTop ofertën më të mirë të Xiaomi Vacuum 2 dhe oferta të tjera interesante në Ditën e Beqarëve. Siç e dini mirë, dyqanet online kineze festojnë 11 Nëntorin si një nga ditët me shitjet më të fuqishme të të gjithë vitit, duke tejkaluar shumë të Premten e Zezë në varësi të aspekteve, dhe kjo është, Dita e Beqarëve kryesisht produkteve u ofrohet teknologji, si kjo Vakum Xiaomi 2.

Përvetësimi i tij përmes kësaj lidhje në faqen e internetit të TomTop Dërgesa do të bëhet nga Gjermania, kështu që ne do të kemi garancinë e Bashkimit Evropian. Kjo është një fshesë me korrent Mijia Roborock S50 e gjeneratës së dytë në versionin e saj ndërkombëtar. Oferta është e kufizuar në 350 njësi në të bardhë dhe ne gjejmë një sistem inteligjent pastrimi që mund ta menaxhojmë përmes telefonit celular, pasi ai ka një aplikim, përveç sistemit të tij të fuqishëm të thithjes dhe konfigurimit të leckës që do të na lejojë të pastrojmë pa ngritur një gisht i vetëm. Kjo fshesë me korrent zakonisht kushton pothuajse 500 euro, dhe kësaj here është në TomTop nga vetëm 348 euro. Paketa përfshin një stacion karikimi, pastrues, adaptor dhe fshesë me korrent me furça.

Oferta të tjera TomTop për Singles Day

  • Koogeek Led Strip nga afërsisht 24 euro.
  • Karta microSD SanDisk Ultra 128 GB nga 20 euro.

Këto janë oferta interesante kështu që ju mund të nxitoni sa pak ka mbetur nga Dita e Beqarëve, edhe pse TomTop do të ofrojë produkte interesante edhe deri më 13 nëntor.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.