Nexus 6P çmimi vazhdon të bjerë atje ku ata kanë aksione

Google

pas konfirmoi zyrtarisht se Nexus 6P të Google do të ndalonin rimbushjen Në dyqanin online të kompanisë, çmimi i kësaj pajisje spektakolare është ende në rënie të lirë. Kohë pas kohe gjejmë një ofertë që na duket interesante, duke marrë parasysh cilësinë e materialeve të ndërtimit dhe grupin e përgjithshëm të softuerit-harduer të këtyre ekipeve, por në këtë rast dhe me Pixels të reja kaq afër, çmimi vazhdon të bjerë në kufijtë kufitarë që e bëjnë vërtet të pamundur të mos fiksoheni në to.

Tani për tani ne mund të shohim se si çmimi i njësive të fundit të Nexus 6P janë afër 400 euro në disa dyqane në internet Amazon. Konkretisht Huawei Nexus 6P 14,5 cm ...çmimi është 429,99 euro »/] me transport falas nëse kemi një llogari Premium, të cilën me siguri e shohim spektakolare.

Duke parë vetëm një pjesë e specifikave të këtij Nexus 6P Me një ekran AMOLED 5,7 inç me rezolucion WQHD, cKamera kryesore 12.3 MP, procesori Octa-Core Qualcomm Snapdragon 810 drejtimin me një shpejtësi prej 2GHz, Kamera e përparme 8 MP me regjistrim video 2160p, me kapacitet ruajtje 32 GB, 3 GB RAM dhe lidhje 4G, NFC dhe Bluetooth 4.2, na bëjnë të shikojmë dy herë me këtë çmim dhe ta marrim parasysh nëse po mendojmë të blejmë një smartphone sot .

Për më tepër, duhet të bëhet e qartë se azhurnimi i Android Nougat do të vijë së shpejti (nëse nuk e ka akoma) dhe se do të keni mbështetje të sigurt për një azhurnim tjetër në të ardhmen. Ky Nexus 6P mund të ketë një madhësi ekrani që nuk i pëlqen të gjithë përdoruesit, por me siguri me këtë çmim nuk kalon pa u vënë re ...


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   Carcheky dijo

    Në të vërtetë, ato janë ngritur pasi dolën pikselët ... Ata kanë arritur 380 në Amazon. Pas çmimit të pikseleve, ato të mëparshmet janë rritur pak