Google Pixel me ngjyra "Really Blue" nuk do të jetë i disponueshëm vetëm në Shtetet e Bashkuara

Me të vërtetë blu

I riu google Pixel vazhdon të japë shumë për të folur nëpër botë dhe në orët e fundit ata po e bëjnë atë për shkak të ngjyrave të tyre. Siç e dini të gjithë, pajisja e re mobile Google do të dalë në treg në dy versione të ndryshme, varësisht nga madhësia e ekranit të saj dhe me tre ngjyra të ndryshme; Hiqni të zezën (diçka e zezë), Shumë argjend (shumë argjend) dhe Me të vërtetë blu (blu shumë mbretërore).

Në fillim u njoftua se ngjyra blu ose Really Blue do të ishte ekskluzive dhe do të shitej vetëm në Shtetet e Bashkuara, diçka që trishtoi shumë përdorues pasi është ngjyra që tërheq më shumë vëmendje dhe është më interesante, prandaj ndryshon nga ajo.

Sidoqoftë, sot kemi qenë në gjendje ta konfirmojmë atë Google Pixel në këtë ngjyrë të veçantë blu do të arrijë në vendet e tjera të botës, edhe pse në një numër të kufizuar të njësive. Dhe është që Google ka dashur gjithashtu të konfirmojë se është një botim special për Shtetet e Bashkuara, por që do të kalojë gjithashtu kufijtë e vendit të Amerikës së Veriut.

Ky është një lajm i shkëlqyeshëm për shumë përdorues që tashmë dëshirojnë të dinë se kur do të jenë në gjendje të blejnë një Google Pixel dhe të cilët natyrisht e dëshirojnë atë me të vërtetë ngjyrë blu. Sigurisht, tani për tani do të duhet të vazhdojmë të presim për të ditur se kur smartfonët e rinj të gjigantit të kërkimit janë në dispozicion në treg.

Cila është ngjyra e preferuar e tre në të cilat do të jenë në dispozicion Google Pixels të reja?. Na tregoni në hapësirën e rezervuar për komente mbi këtë postim ose përmes njërit prej rrjeteve sociale në të cilin jemi prezent dhe presim të diskutojmë këtë dhe shumë tema të tjera me ju.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

bool (e vërtetë)