Këto janë lajmet e Netflix për korrik 2018

Tani jemi zyrtarisht në verë, një kohë e vitit në të cilën shumë prej nesh nuk kanë televizionin si mjetin kryesor të argëtimit para se të flenë, por tarracat me miqtë ose familjen janë zëvendësimi ideal, veçanërisht për televizionin e përgjithshëm, ato të refried, seri me cilësi të dyshimtë dhe filma me më shumë vite sesa një tarracë Ata janë pjata e yjeve.

Shërbimi kryesor video botëror i transmetimit vazhdon të zgjerojë katalogun e tij pavarësisht se nuk dëshiron të ulet dhe të shikojë televizion me këto nxehtësi. Duke marrë parasysh që jo të gjithë gëzojnë pushime në një vend freskues, është logjike që Netflix të vazhdojë të shtojë seri dhe sezone të reja duke zgjeruar kështu katalogun e tij të gjerë. Nëse doni të dini se çfarë janë lajmet, atëherë ne ju tregojmë ato Lajmet e Netflix për korrik 2018

Seri / sezone të reja Netflix për korrik 2018

Bates Motel arrin me sezonin e tij të pestë dhe të fundit në shërbimin video streaming të Netflix, një seri që tregon jetën e Norman Bates dhe nënës së tij Norma para ngjarjeve portretizuar në filmin Alfred Hitchock Psiko.

Seriali i mirënjohur Orange is the New Black arrin në Netflix këtë verë me sezonin e tij të fundit të shoqëruar nga Sacred Games, një nga publikimet më të pritura të muajve të fundit, një seri që na tregon se si një polic vendoset të shpëtojë Bombay nga një kataklizëm pas paralajmërimet e koduara të udhëheqësit të arratisur të një bande me të cilën ai ndan një lidhje në të kaluarën.

Aktorët e humorit në Makinat që marrin kafe, Jerry Seinfeld zbavit disa nga mendjet më të ndritshme në humor mbi kafenë, lundrimin në makina klasike, lundrimin buzë detit. Jim Carrey, Stephen Colbert, Jimmy Fallon, Chris Rock, Alec Baldwin, Barack Obama, Steve Martin, John Oliver.... janë disa nga aktorët e humorit dhe aktorëve që kanë kaluar programin e tij vitet e fundit, i cili nga 6 korriku shton episode të reja.

 • Samanta! - Në dispozicion më 6 korrik
 • Anne me një E - Në dispozicion më 6 korrik
 • Shigjetari - Sezoni 9 - Në dispozicion më 13 korrik
 • Bates Motel - Sezoni i 5-të - Në dispozicion më 30 korrik
 • Mirësevini në familje - Në dispozicion më 27 korrik
 • Vajza te mira - Sezoni i 1-të - Në dispozicion më 3 korrik
 • Aktorët e humorit në makina që marrin kafe: Bërë rishtazi - Në dispozicion më 6 korrik
 • Hapësira e fundit - Në dispozicion më 20 korrik
 • Lojërat e Shenjta - Në dispozicion më 7 korrik
 • Portokalli është Zi New - Sezoni i 5-të Në dispozicion më 27 korrik
 • Roma: Perandoria e Gjakut - Në dispozicion më 27 korrik
 • Sheqer Rush - Në dispozicion më 13 korrik

Filma të rinj Netflix për korrik 2018

Pixels është një film me protagonist Adam Sandler dhe Kevin James që doli në kinema në mes të vitit 2015 dhe në të cilin ai na tregon për jetën e dy të rinjve që si fëmijë ishin shigjetë të lojërave video, por që ndërsa u rritën morën rrugë të ndryshme, shtigje që bashkohen përsëri kur toka pëson një pushtim të personazheve të lojërave video nga vitet tetëdhjetë, të tilla si Donkey Kong, Pac-man, Arkanoid, Centipede, Space Invaders, Tetris, Asteroids ...

Një film ideal për ne që jetojmë në atë epokë dhe gjithashtu për më të voglin e shtëpisë. Do të jetë në dispozicion në Netflix 28 korrikun e ardhshëm.

Bërja e filmave rreth videogameve klasike ka qenë gjithmonë një proces mjaft i plotë dhe me të cilin kurrë nuk mund t'i mbani të gjitha palët të lumtura. Warcraft, Origjina, është një film argëtues dhe me të cilin mundemi kalojme mire nese nuk kemi luajturpërndryshe do të përfundojmë me më shumë pyetje sesa përgjigje.

CGI shkëlqen për praninë e saj, jo vetëm në skenë, por edhe për personazhet, efektet magjike ... që na ofrojnë një shfaqje që ia vlen të shijohet pa bërë shumë pyetje. Nëse jeni adhurues i Warcraft, me siguri e keni parë tashmë, nëse jo, armatosuni me durim.

Pas një apokalipsi misterioz, gjithçka është keqinformimi dhe dhuna, pa rregulla ose energji elektrike. Një burrë dhe vjehrri i tij udhëtojnë nëpër një vend kaotik dhe të thyer për të shpëtuar gruan e tij shtatzënë. The End of It All luan Theo James, Forest Whitaker dhe Kat Graham dhe hapet më 13 korrik.

 • Nën Lëkurën e Ujkut - Në dispozicion më 6 korrik
 • Fqinjët e mirë 2 - Në dispozicion më 14 korrik
 • Fundi i gjithçkaje - Në dispozicion më 13 korrik
 • Njoftimi - Në dispozicion më 24 korrik
 • Zhdukja - Në dispozicion më 27 korrik
 • Nata e Djallit - Kapitulli 3 - Në dispozicion më 2 korrik
 • Kompania e 4-të - Në dispozicion më 5 korrik
 • Z. Holmes - Në dispozicion më 26 korrik
 • Pixels - Në dispozicion më 28 korrik
 • Reporterët në Luftë - Në dispozicion më 10 korrik
 • WarCraft - Në dispozicion më 14 korrik

Përmbajtje e re për fëmijë Netflix për korrik 2018

Tailer në Spanjisht Latine

Pas suksesit të filmit Captain Underpants, Dreamworks donte të përfitonte nga tërheqja dhe krijoi një seri televizive kushtuar këtij personazhi kurioz. Duke filluar nga 13 korriku i ardhshëm, sezoni i parë i Historitë e çmendura të Captain Underpants po vijnë në Netflix.

Tailer në Spanjisht Latine

Luna Petunia: Kthehuni tek Genialia, kthehu me një sezon të dytë në Netflix më 20 qershor, një seri që po fiton gjithnjë e më shumë ndjekës në mesin e fëmijëve.

 • Kek i vockël dhe Dino: Shërbime të përgjithshme - Në dispozicion më 27 korrik
 • Home: Adventures of Tip and Oh - Sezoni 4 - Në dispozicion më 20 korrik
 • Shtriga më e keqe - Sezoni 2 - Në dispozicion më 27 korrik
 • Tregimet e Cmendura të Kapitenëve të Brendshme - Në dispozicion më 13 korrik
 • Luna Petunia: Kthehu tek Genialia - Sezoni 2 - Në dispozicion më 20 korrik
 • Duck, Duck, Goose - Në dispozicion më 20 korrik

Dokumentarë të rinj Netflix për korrik 2018

Zotër të drogës Vjen në sezonin dy duke filluar nga 10 korriku, ku tregohen historitë e zotërve më të famshëm të drogës, burrat më gjakatarë të goditur dhe njerëzit që u betuan t'i fusnin në burg.

 • Lordët e Drogës - Sezoni 2 - Në dispozicion më 10 korrik
 • Coco dhe Raulito: Karuseli i butësisë - Në dispozicion më 27 korrik
 • Skuadra e parë Juventus - Pjesa B - Në dispozicion më 6 korrik
 • Jim Jefferies: Ky jam unë tani - në dispozicion më 13 korrik
 • Shëndet në Shitje - Në dispozicion më 27 korrik

Çdo muaj, ju informojmë për të gjitha lajmet që arrijnë në platformën mbretëreshë të botës së transmetimit. Nëse doni të hidhni një vështrim në lajme që erdhën në Netflix në qershor këtë vit, ju mund ta bëni atë përmes kësaj lidhjeje.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.